Akce ČERVEN doprava za 39 Kč PPL!!!

Missiva

Česká firma Missiva

Filozofie firmy: „Naši planetu jsme nezdědili po svých předcích, ale půjčili jsme si ji od svých dětí.“

Filosofie firmy MISSIVA, spol.s r.o. :

1. vyrobit a neuškodit přírodě
2. používat a neuškodit lidem
3. spotřebovat a neublížit přírodě

Všechny produkty od Missivy jsou vyráběny s maximálním ohledem na životní prostředí a obsažené ingredience jsou poctivě vybírány z co nejpřírodnějších zdrojů tak, aby byly šetrné a pokud možno přínosem pro zdraví lidí, kteří si je oblíbili. Díky maximální koncentraci účinných látek stačí malé dávkování a není zapotřebí velká spousta plastových obalů a pohonných hmot na přepravu.

Filozofie produktů: produkty Club 21 jsou vyráběny z obnovitelných zdrojů, v super koncentrované podobě s ohledem na životní prostředí (z jednoho balení 0,5 litru se vodou naředí jedenáct 0,5 litrových balení funkčního výrobku). Těmito úsporami vzniká vysoká kvalita produktů za velmi příznivou cenu.

Šířit myšlenky nestačí, důležité jsou činy!

Mnoho lidí dnes začíná moudře přemýšlet, že si nelze do nekonečna podmaňovat přírodu.
Mnoho lidí dnes již i ví, co znamená pojem ekologie. Mnoho lidí o ekologii také šíří myšlenky, protože si uvědomují, jak důležitá a podstatná je ochrana přírody.
Nyní je zde možnost začít šířit význam, důležitost a smysluplnost ekologie “činem” a to od základu. To znamená, odbourat okolo nás v co nejširší míře tvrdé chemikálie.
Na trhu existuje ryze česká firma, která se rozhodla certifikovat své EKO výrobky.
Jak jinak spotřebiteli dokázat, že jde skutečně o ekologicky nezávadný produkt ?
Je to firma MISSIVA, spol. s r.o., která se zabývá výrobou: mycích, čistících a pracích produktů.
Navíc výrobu rozšířila o emulzní kosmetiku ( Sněhurka), potravinové doplňky, džusy a produkty s bylinnými výtažky.

Úklidové prostředky

Všechny úklidové prostředky jsou tak koncentrované, jak vůbec je možné je vyrobit, protože to, co je na světě nejdražší, je: „ VOZIT VODU PO SVĚTĚ! PROČ? KDYŽ KAŽDÉMU TEČE VODA Z VODOVODU A MŮŽE SI JI DOMA POHODLNĚ NATOČIT! „

Většina našich úklidových prostředků se ředí, aby se následně ušetřila spousta plastů, které je potřeba složitě likvidovat. Ředění je velmi jednoduché, jen je důležité si zakoupit k výrobku také ředící lahev k opakovanému použití, na které jsou vyznačené ředící rysky. Tyto ředící lahve a rozprašovače jsou vysoce kvalitní a vydrží Vám několik let.

Mezi nejoblíbenější čistící přípravky patří Medium, Celestina na nádobí, Balzamina a další

Z jednoho 0,5l superkoncentrovaného výrobku získáme 6 – 11 půllitrových produktů k aplikačnímu použití.

Pokud najdete na etiketách výrobků Missiva věty nebezpečnosti, které se Vám nezdají být zcela šetrné, berte prosím v potaz, že držíte v rukou max. koncentraci účinných látek, které mají odmašťovat nádobí, odstraňovat zašlou špínu, leštit okna, odstraňovat vodní kámen i po naředění a takto koncentrované nepatří do očí nebo dlouhodobě na ruce.

Po naředění se snižuje jak koncentrace účinných látek, tak i případná dráždivost očí či kůže. Všechny naše výrobky byly dermatologicky testovány na lidských dobrovolnících a nejsou v aplikačním ředění dráždivé.

Žádný z našich výrobků nikdy nebyl testovaný na zvířatech.

Pokud odstraňujeme vodní kámen či zašlou špínu, např. na rámech oken po zimě, je lepší přípravek aplikovat dle návodu na obalu a nechat 15-20 minut působit, než si třeba vypijete kávu.

Věříme, že úklid se systémem Missivy Vám bude zábavou a usnadněním spousty práce.

Praní prádla

PROČ PRÁVĚ PRACÍ PROGRAM PERMON?

Permon je český, kvalitní, funkční, za dobrou cenu, přátelský k lidskému zdraví i k přírodě. Neobsahuje žádné fosfáty ani zeolity. Pere při nízkých teplotách. V prádle po vyprání a vymáchání nezůstávají žádné složky, které by se mohly následně vstřebávat do pokožky a způsobovat kožní ekzémy a alergie. Mnoha dětem pomohl, protože byla odstraněna příčina vzniku jejich problému. Po použití se PERMON odbourává v přírodním prostředí během několika hodin až dnů, oproti desítkám let u agresivní chemie.

Permon - Msoft aviváž je vynikající koncentrovaný přípravek na máchání prádla. Aviváž má antistatický účinek, upravuje náboj na tkanině, odstraňuje zbytky nerozpustných vápenatých a hořečnatých solí a změkčuje prádlo.

Víte o tom, že prací gely nemají co dělat v zásobníku pračky? Prací gely se lijí přímo do bubnu pračky. Využít můžete tuto Permonku, ve které zároveň přípravky odměříte a případně namícháte.

Permonka zjednodušuje postup při praní prádla v pracím programu Missiva. Do Permonky nadávkujete všechny komponenty potřebné k vyprání obsahu pračky, doplníte vodou a vhodíte s prádlem do pracího bubnu.

Permonka zvyšuje prací efekt mechanickým způsobem i postupným pravidelným rozpouštěním pracího gelu přímo ve znečištěném prádle.

Permonku nepoužívejte při praní jemného prádla, vlny, hedvábí a záclon.

S českými produkty Club 21 šetříme přírodu, ale i peníze.

Pokud Vás zaujaly produkty od Missivy, lze zakoupit zde na eshopu nebo je možné objednání si sami na sebe po registraci s kterou Vám pomůžeme. 

V rámci Členství v Clubu spotřebitelů můžete používat všechny produkty firmy MISSIVA až o 30% výhodněji. Členství je nezávazné, nejsou zde povinné žádné roční či měsíční odběry, ani následná spolupráce. Pro více informací pište na email info@zdravizeme.cz nebo volejte 605 317 714.