Akce ČERVEN doprava za 39 Kč PPL!!!

Květ života

 

Květ života je jedním ze symbolů, které provází historii lidstva od pradávných dob. Objevuje se v různých epochách a podobách, je vždy na čas zapomenut a následně znovu objeven. Jeho význam je ale ve všech variantách podobný. Květ života je považován za symbol obsahující veškerou geometrii života tak, jak jej známe na planetě Zemi. Je to univerzální symbol energie, života a spojení mezi vším existujícím. 

5 tipů, jak pracovat s Květem života

1. Očistný a energetický symbol

Květ života vyřazuje energii, která harmonizuje a zklidňuje. Byly prováděny pokusy, kdy byl symbol Květu života umísťován na láhve s vodou. Po působení symbolu vykazovala voda výrazné zlepšení kvality. Květ života bývá také často umísťován do interiéru, kde poté dochází k nárůstu energie.

2. Energetická pomůcka

Symbol můžeme používat k práci sami na sobě, k uzdravování, zlepšení psychického stavu. Zkuste si Květ života sami nakreslit nebo se na obrázek několik minut dívejte a pozorujte, co se odehrává ve vašem těle. Můžeme si ho i přikládat na místa, která potřebují nejvíce pozornosti.

3. Ochranný symbol

Řada lidí používá Květ života jako ochránce před negativní energií. Jako talisman nám neustále připomíná náš střed a probouzí v nás vitalitu.

4. Květ života ve snu

Zkuste umístit Květ života pod matraci a pozorujte, jaký vliv to bude mít na váš spánek. Někteří lidé uvádějí, že díky tomuto symbolu mají intenzivnější sny, ve kterých nalézají odpovědi na svoje otázky. Může se zlepšit i kvalita spánku.

5. Květ života v meditaci

Můžete zkusit před meditací pár minut pozorovat květ života, poté zavřít oči a prohloubit se sami do sebe. V průběhu meditace si můžete Květ života představovat. Zkuste najít svůj vlastní způsob, jak symbol v meditaci používat.

Květ života se dá použít i v dalších aspektech života. Ať už věříme tomu, zda má Květ života, nějakou moc anebo ne, určitě všichni vnímáme určité pocity, když se na něj podíváme. Jaké emoce vyvolává ve vás? Máte s Květem života nějakou praktickou zkušenost?

https://www.zdravizeme.cz/kvet-zivota/