Akce ČERVEN doprava za 39 Kč PPL!!!

Vykuřovací svazek - Šalvěj bílá

 

Šalvěj bílá je nejoblíbenější očistné vykuřovadlo s řadou dalších skvělých účinků! Tato mocná a posvátná bylinka severoamerických indiánů se vyznačuje velmi specifickou vůní, která při vykuřování rychle a účinně vyčistí vás, vaší auru, prostory i předměty od všech negativních energií. Navíc má výrazné léčivé, dezinfekční, hojivé, ochranné a posilující účinky.

Snadno a jednoduše se vykuřuje - stačí na jednom konci zapálit, oheň sfouknout a dým pohybem ruky rozdmýchat na sebe a do prostoru.

129 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
Vykuřovací svazek - Šalvěj bílá

Detailní popis produktu

Vykuřování sušených, silně aromatických listů s typickou a zcela nezaměnitelnou vůní bílé šalvěje slouží především k rituální ochraně a očistě atmosféry, předmětů a osob od negativních energií. Odstraňuje stagnující energii, obnovuje rovnováhu, posiluje ducha, přináší světlo, radost a chuť do života.

- jedna z nejposvátnějších indiánských léčivých bylin - vzývá duchy posvátných rostlin
- vhodná k obřadnému, ochrannému, očistnému a posilujícímu vykuřování
- účinně čistí a dezinfikuje atmosféru, prostory, osoby, předměty, auru, čakry a emoce od negativních energií
- vnáší světlo a jas do života
- přivolává síly dobra, pozitivní energie, pozvedává ducha a rozšiřuje vědomí
- osvěžuje a regeneruje mysl, posiluje paměť
- zahání stres, rozptyluje zlobu a hněv, zklidňuje nervovou soustavu
- pomáhá na cestě k dosažení moudrosti a duševní čistoty
- přináší rovnováhu, klid, mír a svěží energii do vašeho života
- vykuřování bílou šalvějí má i léčivé účinky (latinský název "salvia" je odvozen od slova "léčit") - ulevuje od bolesti v krku a nachlazení
- bílá šalvěj se vyznačuje silnými dezinfekčními účinky, což oceníte zejména v době chřipkových a jiných respiračních onemocněních - poskytuje ochranu a zabraňuje dalšímu šíření virů a bakterií
- bílá šalvěj má jangovou (mužskou) energii - proto dopororučujeme po dohoření šalvěje zapálit nějaké kadidlo, které vyrovná mužské a ženské energie

Vůně: kafrová - bylinná - intenzivní.
Použití: aromaterapie, k podpoře úlevy při nachlazení, rýmě a potížích dýchacích cest, pro uvolnění mysli, relaxaci a odpočinek.

Používejte nejlépe nádobky, určené k účelům vykuřování, jako jsou kadidelnice popř. přírodní ploché mušle nebo kovové misky. Nikdy nenechávejte svazek bez dozoru během hoření. Skladujte v suchu, chladu a mimo dosah dětí.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZK Avatar autora | 29.11.2023
Velmi spokojena…