Akce ČERVEN doprava za 39 Kč PPL!!!

MISSIVA Permon U

Permon je český prostředek na praní prádla, který je kvalitní, funkční a přátelský jak k přírodě tak i k lidskému zdraví. Neobsahuje žádné fosfáty ani zeolity. Pere při nízkých teplotách. Je vhodný i na praní dětského prádla. V prádle po vyprání a vymáchání nezůstávají žádné složky, které by se mohly následně vstřebávat do pokožky a způsobovat kožní ekzémy a alergie. Mnoha dětem i dospělým ekzematikům pomohl, protože byla odstraněna příčina vzniku jejich kožního problému. 

Po použití se Permon odbourává v přírodním prostředí během několika hodin až dnů (oproti desítkám let u agresivní chemie, která ničí půdu a vodu).

Prostředek je silně koncentrovaný, na jedno praní běžně vystačí 20 ml (přesné dávkování v tabulce viz foto a v podrobném popisu), takže vám jedna láhev vydrží skutečně na dlouho. Lije se do permonky, která se vkládá před praním k prádlu rovnou do bubnu pračky.

Jestliže máte doma tvrdou vodu, nebo míváte velmi znečištěné prádlo, používejte raději Permon U Premium.

559 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Detailní popis produktu

Permon U je ekologický, univerzální, tekutý, vysoce koncentrovaný přípravek na praní barevného i bílého prádla ve všech typech praček při teplotách 10 - 95°C. Optimální teplota praní je 40 °C, u silně znečištěných tkanin (utěrky) 60 °C. Bělící složka má nejvyšší účinnost ve studené vodě. Obsahuje složky účinně chránící barvy. Tkanina je po vyprání na dotek měkká, neboť se na ní neusazují nerozpustné vápenaté a hořečnaté soli. Dermální snášenlivost u lidí byla prozkoumána Státním zdravotním ústavem, který potvrdil, že při užití Permonu U nebyla prokázána žádná dráždivost pokožky. Permon je šetrný i k vaší pračce, jelikož na rozdíl od komerčních pracích gelů neobsahuje žádné agresivní složky, které by ničily topné těleso pračky. 

Proč si vybrat Permon U?

✅ pere i při velmi nízkých teplotách
✅ ušetřím elektrickou energii tím, že pere i při velmi nízkých teplotách
✅ zajistí zářivé barvy
✅ vhodný i pro citlivou pokožku
✅ vhodný i na dětské prádlo
✅ zajistí vysokou živostnost tkanin prádla
✅ současně s praním i čistí pračku
✅ koupí koncentrátu eliminuji odpad
✅ nemusím stále pořizovat prostředek na praní prádla, jedna láhev a vystaráno na mnoho měsíců

 Návod k použití: Dávkování je závislé na množství a míře znečištění prádla a taktéž na tvrdosti vody. Permon se nalije do odměrky, tzv. permonky, doplní se případné přísady a dolije se vodou do plna. Běžně vystačí 20 ml Permonu U, pro co nejvíc ekologický a ekonomický výsledek používejte hodnoty uvedené v této tabulce:

Složení: Aqua, Glycereth-6 Cocoate, Sodium C14-C16 Olefin Sulfonate, Potassium Stearate, Propylene Glycol, Sodium Citrate, Potassium Oleate, Quaternary C12-14 alkyl methyl amine ethoxylate methyl chloride, Směs enzymů, Parfém, 2-Bromo-2 Nitropropan -1,3- Diol     

Alergenní složky parfémové kompozice:

Linalool - CAS: 78-70-6, EC: 201-134-4 Benzyl Salicylate - CAS: 118-58-1, EC: 204-262-9 Butylphenyl Methylpropional - CAS: 80-54-6, EC: 201-289-8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Missiva - Ekologická drogerie, přírodní kosmetika od českého výrobce.