Akce ČERVEN doprava za 39 Kč PPL!!!

Ecoegg bambusové utěrky 20 ks až na 1700 použití

Už žádné papírové utěrky. Ecoegg bambusové utěrky plně nahrazují běžné drahé papírové utěrky. Jsou opakovaně použitelné - jednoduše je vyperte, usušte a použijte znovu. Jsou vyrobeny z organického bambusu, díky čemuž podporují trvale udržitelný rozvoj.

389 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
Ecoegg bambusové utěrky 20 ks až na 1700 použití
130 2 ecoegg bamboo towels sustainable sources logo copy e1612171296421
Tip

Detailní popis produktu

Už žádné papírové utěrky

Ecoegg bambusové utěrky plně nahrazují běžné drahé papírové utěrky.

Jsou opakovaně použitelné - jednoduše je vyperte, usušte a použijte znovu.

Jsou vyrobeny z organického bambusu, díky čemuž podporují trvale udržitelný rozvoj. 

Vyměňte své kuchyňské utěrky za tyto ekologické a  šetrné bambusové, které můžete použít zas a znovu. Díky tomu, že jsou vyrobeny z organického bambusu, jsou mimořádně pevné a extra absorpční. Používejte je vlhké nebo suché, jsou vhodné na jakoukoliv rozlitou tekutinu, špínu, běžné čištění, utírání prachu, leštění nebo mytí podlahy. Nikdy nepoškrábou a nezanechávají žádná vlákna. 

Jsou mimořádně pevné a úžasně savé. 

Bambus je jednou z nejvíce absorpčních přírodních látek. Saje až 10krát více než běžný kuchyňský papír. Rozlilo se vám něco? Raději ihned sáhněte po našich bambusových utěrkách. 

Používejte je opakovaně - znovu a znovu. Na rozdíl od běžných papírových utěrek, které použijete a vyhodíte, naše bambusové utěrky můžete použít opakovaně. Jednoduše je vyperete, usušíte a znovu použijete. Můžete je prát i v pračce na maximální teplotu 40 oC, ale nepoužívejte aviváž. Usušte na vzduchu, nepoužívejte sušičku prádla. Praním utěrky ještě více změknou a zvýší se jejich absorpční schopnost. 

Balení obsahuje 20 ks perforovaných bambusových utěrek, každou z nich můžete použít až 85krát. Takže v této jediné roli získáte utěrky až na 1700 použití. Výrazně ušetříte peníze a navíc uděláte také něco pozitivního pro naše životní prostředí.  

Doplňkové parametry

Kategorie: EKO DOPLŇKY
Množstvím: 20 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: