Akce ČERVEN doprava za 39 Kč PPL!!!

Čistič kuchyní FeelEco

Vítaný účinný pomocník na čištění sporáků, digestoří, mikrovlnných trub, obkladů i pracovních desek. Složení na přírodní bázi, šetrné ke zdraví pokožky i k přírodě.

feel-eco-23

standardní cena: 109 Kč –20 % 87 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Čistič kuchyní FeelEco
FE cistic KUCHYNI 450ml
Akce
109 Kč –20 %

Detailní popis produktu

• Byl vyvinut na bázi sody, mýdla, složek z cukrů a přírodních olejů

• 98% podíl přírodního původu

• Na veškeré nečistoty vzniklé při vaření

• Odstraňuje usazený mastný prach

• Vhodný i na odstranění koupelového oleje z povrchu vany

• Není agresivní k vaší pokožce

• Certifikace EU Ecolabel a Vegan

Jak používat

Přípravek nastříkejte na znečištěnou plochu a nechte 3-5 minut působit. Poté setřete, soudržné vrstvy dočistěte hrubší stranou houbičky. Zbytky přípravku odstraňte navlhčeným hadříkem.

Čistič není vhodný k čištění nasákavých materiálů a hliníku. Horké nebo teplé plochy nechte před nanesením přípravku vychladnout. V případě pochybností o kompatibilitě přípravku s citlivými materiály vyzkoušejte odolnost povrchu nanesením na méně viditelnou část. Nekombinujte s ostatními čistícími prostředky. Zamezte delšímu kontaktu s pokožkou.

Složení:

Základními složkami čističe je mýdlo a aktivní látky z přírodních olejů a cukrů, doplněné sodou a lihem. Společně ničí mastnotu, ale šetří povrchy. Neobsahuje hydroxid, a proto je šetrný k pokožce rukou.

méně než 5 %:

Neiontové povrchově aktivní látky

Látky na bázi rostlinných olejů a cukrů (řepkový, kokosový a částečně palmový a glukóza). Zajišťují odmaštění a odstranění špíny.

Aniontové povrchově aktivní látky

Aktivní látky na bázi rostlinných olejů (zejména řepkový, kokosový a palmový), které dodávají výrobku pěnivost a účinnost.

Mýdlo

Mýdlo dodává přípravku odmašťující sílu, mycí účinnost a pěnivost. V tekutých přípravcích se používá složení na bázi rostlinných (kokosových) olejů, u práškových z živočišných tuků.

Parfémy

Směs esenciálních olejů, extraktů a nvzácné syntetické složky, které se sice v přírodě vyskytují, ovšem v nedostatečném množství. Parfémy určují vůni produktu, přinášejí radost, uklidňují i povzbuzují.

LAURYLAMINE DIPROPYLENEDIAMINE, BENZISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE.

Bez přídaných barviv, bez chlóru.

Upozornění

P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. Nemíchejte různé čisticí prostředky. Skladujte v chladu v originálním dobře uzavřeném obalu, odděleně od nápojů a potravin. Datum výroby a spotřeby je uvedeno na obalu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící prostředky
Objem: 450 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: