Akce ČERVEN doprava za 39 Kč PPL!!!

Prostorová vůně TĚŠÍK s vůní trávy

Svěží, čistá vůně trávy vám jemně provoní vzduch. Těšík ocení i astmatici, před spaním stačí nastříkat v místnosti, drobné částečky Těšíku pohltí prach a vy budete spinkat jako miminko. 

Prostředek je silně koncentrovaný, stačí stříknout do vzduchu jen malé množství, takže vám jedna láhev vydrží skutečně na dlouho.

Nejspíš se vám bude hodit ještě rozprašovač

 

304 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
Prostorová vůně TĚŠÍK s vůní trávy

Detailní popis produktu

Těšík se stane voňavým potěšení vaší domácnosti. Pohlcuje pachy a zanechává příjemnou vůni čistoty a svěžesti vašeho domova. 

Těšík pohltí pachy kuchyňských výparů, cigaretového kouře, pachy vašich čtyřnohých mazlíčků a hodit se bude i jako osvěžovač vzduchu na WC.


Proč si vybrat Těšíka?

✅ krásná vůně
✅ krásné usínání – výborný před spaním, lépe se dýchá
✅ koupí koncentrátu eliminuji odpad
✅ nemusím stále pořizovat nové další vůně, jedna láhev a vystaráno na mnoho měsíců

Návod k použití: Aplikujte pomocí rozprašovače do prostoru místnosti. Jestliže je pro vás vůně příliš silná, můžete Těšíka zředit s vodou, využít k tomu můžete ředící láhev. K láhvi dostanete etiketu vůně Těšík zdarma.

H 225: Vysoce hořlavá kapalina a páry. P 102: Uchovávejte mimo dosah dětí. P 210: Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. P 333+313: Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Zvláštní označení: EUH 208 – Obsahuje parfém (Benzyl Salicylate, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional). Může vyvolat alergickou reakci. Názvy nebezpečných složek: Ethanol (CAS 64-17-5).

Další upozornění: Používejte jen k určenému účelu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící prostředky
Objem: 500 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Missiva - Ekologická drogerie, přírodní kosmetika od českého výrobce.