Akce ČERVEN doprava za 39 Kč PPL!!!

Pečící podložka

Už žádný pečící papír, který tvoří zbytečný odpad. Jedinečnou nepřilnavou teflonovou podložku dáte na plech a nemusíte použít na vymazání tuk ani mouku. Díky podložce se vám jídlo nepřipálí. Po použití stačí teflonovou podložku umýt a používat opakovaně. Podložka je také vhodná do grilu.

99 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
Pečící podložka

Detailní popis produktu

Jedinečná nepřilnavá teflonová podložka vám nahradí pečící papír, ale na rozdíl od pečícího papíru, který je jednorázový, teflonovou podložku po použití snadno omyjete a používáte opakovaně.

Je vhodná pro všechny typy jídel od masa, ryb, zeleniny až po koláče, pizzu nebo domácí pečivo.

Jídlo se vám nepřipálí a zůstane šťavnaté a chutné.

Vhodná také na gril, podložka se položí na rošt a jídlo tak nebude propadávat skrz rošt. Zamezíte tak nezdravému připalování.

Snadná údržba - omyvatelná teplou mýdlovou vodou nebo v myčce. Po použití stačí podložku otřít a následně omýt mýdlovou vodou proti mastnotě. Velikost podložky si vždy pomocí nůžek přizpůsobíte velikosti plechu nebo grilu.

Tepelná odolnost až do 260°C.

Varování: Myjte podložku před každým použití. Nepoužívejte příliš ostré předměty, které mohou poškodit nebo poškrábat povrch podložky. Nepoužívejte na přímý plamen. Podložku neskládejte a neměňte její tvar, mohlo by to poškodit její vlastnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: