Akce ČERVEN doprava za 39 Kč PPL!!!

Prostředek na nádobí, ovoce a zeleninu FeelEco

Skvělá účinnost, která není na úkor vašeho zdraví ani životního prostředí. Inspirován kosmetikou je šetrný k pokožce, ale nemilosrdný ke špíně. Prostředek na nádobí FeelEco použijte bez obav i na mytí ovoce a zeleniny. Jemná vůně malin vám připomene pozdní léto v přírodě. Vítěz dTestu 2018.

feel-eco-23 (1)

 

109 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
Prostředek na nádobí, ovoce a zeleninu FeelEco

Detailní popis produktu

• Díky pH 5,5 nedráždí a nevysušuje pokožku

• Účinný při odstraňování vosku, špíny, prachu, postřiků a konzervantů z ovoce a zeleniny

• Skvělé výsledky v „talířových“ mycích testech

• Vyvážené složení s glycerinem pomáhá péči o kůži

• Vhodný i na mytí ovoce a zeleniny

• Dermatologicky testováno

• 98% podíl přírodního původu

• Certifikace Ecolabel a Vegan

Jak používat

Nemyjte nádobí pod tekoucí vodou, ale napusťte ji do dřezu a přidejte doporučenou dávku výrobku.

Ovoce umyté přípravkem Feel Eco opláchněte v čísté vodě. Díky snadné oplachovatelnosti neulpí na povrchu a je spláchnut spolu s nečistotami.

Jak mýt ovoce a zeleninu?

VĚTŠÍ OVOCE A ZELENINA

Na větší ovoce, např. jablko nebo hruška naneste jednu až dvě kapky Feel Eco na nádobí, napěňte a důkladně opláchněte.

DROBNĚJŠÍ OVOCE A ZELENINA

Pokud jde o mytí drobného ovoce, jako např. hroznové víno, můžete dát malou kapku prostředku do menší, např. 500ml láhve s rozprašovačem anebo udělat lázeň, při jejíž přípravě použijete dávkování, které je uvedeno na obalu Feel Eco na nádobí – 4ml prostředku do 5l vody – poté ovoce opláchněte.

Ovoce pak budete jíst vždy maximálně čisté, bez škodlivých povrchových látek a za to zdraví našich blízkých určitě stojí.

Složení:

Základem jsou aktivní látky z přírodních olejů a cukrů, doplněné zjemňujícími látkami a také panthenolem. Účinný prostředek nejen na mytí nádobí, ale i ovoce, s čerstvou vůní ovoce a zeleniny. Snadno se oplachuje a nezatěžuje pokožku rukou.

5% nebo více, avšak méně než 15%:

Aniontové povrchově aktivní látky

Aktivní látky na bázi rostlinných olejů (zejména řepkový, kokosový a palmový), které dodávají výrobku pěnivost a účinnost.

méně než 5 %:

Amfoterní povrchově aktivní látky

Látky na bázi rostlinných olejů (řepkový, kokosový a částečně palmový), které u přípravku zajišťují jemnost k naší pokožce.

Neiontové povrchově aktivní látky

Látky na bázi rostlinných olejů a cukrů (řepkový, kokosový a částečně palmový a glukóza). Zajišťují odmaštění a odstranění špíny.

Parfémy

Směs esenciálních olejů, extraktů a nvzácné syntetické složky, které se sice v přírodě vyskytují, ovšem v nedostatečném množství. Parfémy určují vůni produktu, přinášejí radost, uklidňují i povzbuzují.

PHENOXYETHANOL

Varování

H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P280 Používejte ochranné brýle/ obličejový štít. P305+P251+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření. Skladujte v suchu a temnu při teplotách od 5 do 25°C. Datum výroby a spotřeby je uvedeno na obalu.

vykricnik

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí
Objem: 1 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: