Akce ČERVEN doprava za 39 Kč PPL!!!

Prášek do myčky na nádobí 860g FeelEco

Přírodní prášek do myčky obstojí proti nečistotám všeho druhu. Odstraňuje zaschlou kávu, čaj, víno, vajíčka, maso i omáčky už při teplotě 40 °C a nezanechává na povrchu nádobí nepříjemnou vůni.

feel-eco-23 (1)

Položka byla vyprodána…
219 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
Prášek do myčky na nádobí 860g FeelEco

Detailní popis produktu

• 97% podíl přírodního původu

• Odstraňuje zaschlou kávu, čaj, víno, vajíčka, maso i omáčky už při teplotě 40 °C

• Lze použít i při čištění silné mastnoty, například trouby nebo digestoře

• Prášek je lépe a rychleji rozpustný než tablety a lze lépe přizpůsobit velikost dávky

• Vhodný pro čističky odpadních vod

• Plně recyklovatelný papírový obal

• Certifikace Vegan

Jak používat

Odměrka je součástí balení

Tip na ekologické mytí nádobí

Na myčce nádobí zvolte mycí cyklus s nejnižší teplotou. Myjte jen s plně naplněnou myčkou a nepřekračujte doporučenou dávku mycího prostředku. Tím se omezuje spotřeba vody a energie a snižuje se znečištění vody. Před spuštěním myčky se ujistěte, že máte v myčce doplněnou sůl a leštidlo. Doporučujeme použít v kombinaci s dalšími výrobky FeelEco leštidlo do myčky a FeelEco Sůl do myčky.

Složení:

Přípravek je složený z ekologicky nezávadného prekarbonátu sodného doplněného citráty, aktivními látkami z kokosového a řepkového oleje, speciálními změkčujícími složkami a enzymy. Velmi dobře myje i zaschlou a odolnou špínu.

5% nebo více, avšak méně než 15%

Bělicí činidla na bázi kyslíku

Používáme ekologicky nezávadný perkarbonát sodný, který dokonale vybělí pomocí sody a peroxidu. Je vhodný i pro děti a alergiky, neobsahuje chlor ani optické rozjasňovače.

méně než 5%

Neiontové povrchově aktivní látky

Látky na bázi rostlinných olejů a cukrů (řepkový, kokosový a částečně palmový a glukóza). Zajišťují odmaštění a odstranění špíny.

Enzymy

Aktivní složky umožňující účinně prát při nízkých teplotách. Štěpí komplikované nečistoty na menší, o které se postarají ostatní aktivní látky.

Parfémy

Směs esenciálních olejů, extraktů a vzácné syntetické složky, které se sice v přírodě vyskytují, ovšem v nedostatečném množství. Parfémy určují vůni produktu, přinášejí radost, uklidňují i povzbuzují.

Varování

H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P280 Používejte ochranné brýle/ obličejový štít. P305+P251+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření. Skladujte v chladu a suchu. Datum výroby a spotřeby je uvedeno na obalu.

vykricnik

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí
Množství: 860 g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: