Akce ČERVEN doprava za 39 Kč PPL!!!

SONETT Tablety do myčky (25 ks) 500 g

Účinný ekologický prostředek do myčky na nádobí.

249 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
SONETT Tablety do myčky (25 ks) 500 g
SONETT Tablety do myčky (25 ks) 500 g
Novinka Tip

Detailní popis produktu

SONETT Tablety do myčky (25 ks) 500 g nové, účinnější složení.

Účinný prostředek do myčky na nádobí. Speciální složení efektivně odstraní mastné skvrny a zbytky jídla. Nové složení je výrazně vylepšené a ještě ekologičtější. Má schopnost lépe vázat vodní kámen a nádobí je pak zářivější.

Dávkování: 1 tableta - 20g na jeden cyklus. Při velkém znečištění zvyšte na 2 tablety na cyklus. Zvláštnosti produktu Tablety SONETT obsahují nerostné látky a biologicky plně odbouratelné organické složky. Neobsahují enzymy, agresivní bělicí látky s obsahem chloru, fosfáty ani vonné látky. Upozornění: Pro dokonalý účinek je nutné pravidelně používat leštidlo a regenerační sůl do myčky SONETT. Tím se zamezí vápenatým usazeninám na nádobí. Změkčovač vody myčky by měl být nastaven na 8 ° dH (německé stupně) nad místní tvrdostí vody. Máte-li například tvrdost vody 16 ° dH (2,86 mmol / l), měli byste přístroj nastavit na 24 ° dH (4,29 mmol / l). Pozor: V případě zabudovaného elektronického změkčovače vody, není vhodné používat Sonett ekologické mycí prostředky.

Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle/obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Odstraňte obsah/obal podle místních předpisů. Celý obal je recyklovatelný Uchovejte v suchu a v uzavřeném obalu. Skladujte mimo dosah dětí. Při náhodném požití vyhledejte lékaře a předložte tento obal. Technické údaje: Hodnota pH: (20°C, 5 g/l H₂O) cca. 10,5-11 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: