Akce ČERVEN doprava za 39 Kč PPL!!!

Leštidlo do myčky FeelEco

Jemně oplachuje nádobí a odstraňuje z nádobí zbylé kapky a účinně ho leští. Obsahuje vybrané přírodní složky, které se rychle rozkládají v přírodě a nezatěžují životní prostředí. Při mytí nádobí je nutné pečovat i o myčku, proto používejte sůl, prášek i leštidlo.

feel-eco-23 (1)

99 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
Leštidlo do myčky FeelEco

Detailní popis produktu

• 100% přírodní produkt

• Zabraňuje vzniku skvrn na nádobí

• Nádobí beze šmouh

• Nezanechává na povrchu nádobí nepříjemnou vůni

• Bez parfemace

• Certifikace Vegan

Jak používat

Leštidlo je vhodné do všech typů automatických myček nádobí. Doporučujeme použít v kombinaci s dalšími výrobky Feel Eco prášek do myčky a Feel Eco Sůl do myčky. Pro správnou účinnost kontrolujte hladinu leštidla v myčce a v případě nedostatku jej doplňte.

Složení:

Základními složkami je kyselina citronová, líh a aktivní látky z přírodních olejů a cukrů. Z nádobí smyje zbylé kapky a rychle usychá.

Varování

H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P280 Používejte ochranné brýle/ obličejový štít. P305+P251+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření. Skladujte v chladu a suchu. Datum výroby a spotřeby je uvedeno na obalu.

vykricnik

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí
Ojem: 450 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: