Akce ČERVEN doprava za 39 Kč PPL!!!

RYZÍ KELTSKÁ SŮL HRUBÁ - SUCHÁ 150g v MLÝNKU

PKeltská sůl HRUBÁ SUCHÁ 150g - ve SKLENĚNÉM MLÝNKU

Pro gurmány, kteří si rádi čerstvě namelou ryzí keltskou sůl přímo na hotové jídlo.

Ryzí keltská sůl je skutečně NAD ZLATO! 

Keltská sůl je zcela přírodní mořská sůl, která se významně liší od většiny solí na trhu, včetně těch mořských. Díky způsobu sklizně a svým vlastnostem má velmi blahodárný vliv na naše zdraví.

Ryzí keltská sůl si díky naprosto šetrné, ruční sklizni uchovává většinu minerálů obsažených v mořské vodě, které jsou velmi prospěšné pro naše zdraví. Navíc je obohacena o další minerály obsažené v šedém jílu na dně celého unikátního systému sběrných rybníčků. Díky speciálnímu jílu má nezaměnitelnou našedlou barvu.

Kromě velmi pozitivního vlivu na naše zdraví také dodává skvělou chuť všem pokrmům, proto je velmi oblíbená v kulinářském světě. Kdo jednou zkusí ryzí keltskou sůl, už většinou nechce jinou.

299 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
RYZÍ KELTSKÁ SŮL HRUBÁ - SUCHÁ 150g v MLÝNKU

Detailní popis produktu

Hlavní přínosy minerálů pro tělo:

Sodík - naprosto zásadní prvek potřebný pro osmózu a vstup vody z mezibuněčného prostoru do buněk

Hořčík - snižuje svalové napětí, třes, křeče i vnímání bolesti, zmírňuje průběh záchvatů průduškového astmatu, snižuje výskyt migrén a zmírňuje jejich průběh, zlepšuje metabolismus cukrů a tuků u diabetiků, zmírňuje bolesti v podbřišku před a během menstruace, zlepšuje fyzický a psychický stav před menstruačním cyklem, zmírňuje příznaky chronického únavového syndromu, snižuje krevní tlak a zlepšuje srdeční rytmus).

Jód - pomáhá zajistit správnou funkci štítné žlázy a metabolismus živin (cukrů, tuků i bílkovin). Pozitivně ovlivňuje nervovou soustavu, zlepšuje mentální a intelektuální funkce, kvalitu kůže, vlasů, nehtů a zubů, podporuje trávení a má příznivý vliv na naši sexualitu.

Vápník - nejvýznamnější prvek při výstavbě a přestavbě kostní hmoty. Také ovlivňuje v organismu řadu regulačních pochodů, podporuje správnou srážlivost krve, přenos vzruchů v nervových buňkách, srdeční kontrakci apod. Vápenaté ionty pozitivně ovlivňují krevní tlak a spolupodílí se na regulace pH v těle.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: