Akce ČERVEN doprava za 39 Kč PPL!!!

Molekulární generátor H2CAP Plus Premium Gold

Unikátní designový generátor vodíkové vody v nádherném ZLATÉM provedení. Generátor je potažen ryzím zlatem, což poznáte na první pohled. Neuvěřitelně pohodlný a výkonný! Nejmenší velikost, TOP výkon (Certifikát_H2CAP_Jap-asociace). H2CAP Plus je nejmenší, nejlehčí, ale zároveň velmi silný a chytrý přenosný generátor vodíkové vody (vodíková láhev). 

7 999 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Molekulární generátor H2CAP Plus Premium Gold
717 2 h2cap gold 2
ZDARMAZDARMA

Detailní popis produktu

PROČ PÍT VODU BOHATOU NA VODÍK?

H2CAP_Technologie vodíku

Rozpuštěný vodík (H2) se v těle váže na volné hydroxylové vazby (OH) - tzv. volné radikály a vytvoří s nimi molekuly vody, čímž dochází k detoxikaci.

Celosvětově bylo provedeno mnoho studií o protizánětlivých účincích vodíkové vody. Jako jediná obohacená voda nemá žádné škodlivé vedlejší účinky. Plynný vodík (H2) rozpuštěný ve vodě je také známý jako molekulární vodíková voda a bylo zjištěno, že je antioxidantem, který dokáže zvrátit oxidační stres. S podporou více než 1000 studií a 13 let výzkumu.  Molekulární vodík je ve vědecké literatuře také známý jako terapeutický medicinální plyn s úžasným medicínským potenciálem.

VÝKONNÝ ANTIOXIDANT S PROTIZÁNĚTLIVÝMI ÚČINKY

Jak dobrý je vodíková voda antioxidant?

Antioxidanty jsou molekuly, které bojují proti volným radikálům ve vašem těle. Volné radikály jsou sloučeniny, které mohou způsobit poškození, pokud se množí ve vašem těle. Mohou zvýšit riziko vzniku problémů, jako jsou infarkty, revmatoidní artritida, svalová únava a mnoho dalších nemocí. Je možné pomoci tělu přeměnit tyto škodlivé radikály na neškodnou vodu. Toho lze dosáhnout přijetím více antioxidantů, jako jsou vitamíny, rostlinná strava nebo jen konzumace více ovoce a zeleniny. Voda obsahující extra molekuly vodíku funguje takto: chemickým symbolem volného radikálu je OH, 1x kyslík a 1x vodík. Můžete říct, co se s ním stane, když přidáte 1x vodík. ANO = H2O

Snímek obrazovky 2021-06-03 v 15.33.31

H2CAP - GENERÁTOR VODÍKOVÉ VODY S UNIKÁTNÍMI VLASTNOSTMI

(Vodíková "LÁHEV NELÁHEV" - lze použít samostatně na jakoukoliv běžnou láhev na pití se závitem 28mm)

SILNÝ VÝKON

H2CAP je certifikován Japonskou asociací pro podporu vodíkové vody, která potvrdila, že produkuje více než 1 000 ppb (ppb = koncentrace na 1 miliardu částic).

H2CAP je nejmenší mezi přenosnými vodíkovými generátory vody na světě, zároveň má vysoký výkon, a generuje vodík velmi rychle.

Vodík generovaný prostřednictvím H2CAP zůstává stabilní, udržuje stejné množstvím vodíku po dlouhou dobu po rozpuštění ve vodě.

- PRACOVNÍ ČAS: 3 minuty a 30 sekund 
- PPB: Produkuje 1 000 až 1 500 ppb (ppb v normální vodě je 0)
- ORP: -400mV ~ -800mV / potenciál redukce oxidace je -800mV.
 (ORP funguje jako inhibitor oxidace v těle. Čím nižší, tím lepší)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: