Akce ČERVEN doprava za 39 Kč PPL!!!
i9

Láhev i9 růžová SOUCIT

VYZAŘUJE TRANSCENDENTNÍ (NADSMYSLOVOU) LÁSKU

Růžová představuje vnitřní cestu srdce. Má uklidňující účinek a přináší laskavost, soucit, měkkost a náklonnost. Na úrovni 5. dimenze je sakrální čakra jemně růžová a vyzařuje transcendentní lásku. Ovlivňuje vztahy a náš vztah k ostatním.

 • Objem: 650 ml
 • Výška: 26 cm
 • Průměr (max): 8,5 cm
 • Průměr ve středu: 6 cm
 • Hmotnost – prázdná: 0,52 kg
 • Hmotnost – plná: 1,17 kg
1 299 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Láhev i9 růžová SOUCIT
i9
686 i9 compassion 01 1 700x1035
Novinka
ZDARMAZDARMA

Detailní popis produktu

Proč zvolit růžovou barvu?

Růžová představuje vnitřní cestu srdce. Spojuje nás s naším duchovním smyslem pro lásku a soucit. Růžová nás přivádí do emocionálního stavu přijetí.

Růžové světlo má uklidňující a uklidňující účinek. Uvolňuje tělo a snižuje stres. Násilné chování se sníží vystavením růžovému světlu.

Funguje jako čistič a je to perfektní barva, se kterou se dá pracovat, pokud máte emocionální trauma, které sídlí ve vašem těle.

Terapeutické využití

Růžová má uklidňující účinek.

Uklidňuje hněv a negativní energii. Pobytem v blízkosti blízko růžového světla rychle klesá množství negativních myšlenek a agrese ve vaší Bytosti.

Může nám pomoci přejít z obranného stavu mysli do uklidňujícího a pozitivního.

Bylo prokázáno, že měkké růžové světlo rozptyluje agresivní chování nebo nadměrné turbulence ve vztazích. Jednoduchá nedorozumění lze napravit růžovou, a proto je považována za neutralizátor.

i9 - LÁHEV, KTERÁ VÁS NAUČÍ MILOVAT VODU

i9 láhev je skleněná láhev s unikátní schopností harmonizace a revitalizace vody. Tato zdravá láhev je obohacena o účinky technologie Poznik (TP), často nazývané technologií 21.století. Jejím cílem je jednoduchá a rychlá obnova přirozené harmonie a vitality pitné vody. V srdci každé i9 láhve se nachází jedinečný štítek, který umožňuje vložit do vody pozitivní informace a tím nastolit rovnováhu a podpořit životní procesy. Díky TP technologii a chromoterapii pomáhá voda z i9 láhve zvýšit vitalitu a přispívá k rovnováze energetických center.

TECHNOLOGIE POZNIK ZÍSKALA PŘES 90 OCENĚNÍ NA SVĚTOVÝCH VÝSTAVÁCH, VČ. ZLATÉHO GLÓBU (INPEX,USA)

 i9 - VODA JAKO ZE STUDÁNKY

Účinek i9 láhve poznáte i na chuti vody – jemná, lehce nasládlá, velmi dobře “pitná”. Kvalita a chuť vody je srovnatelná s přírodním zdrojem (studánka, horský pramen).

 i9 - VLASTNOSTI

 • HARMONIZUJE VODU
 • ZLEPŠUJE PITNÝ REŽIM
 • VYROBENA Z VYSOCE KVALITNÍHO SKLA
 • CHRÁNĚNA SILIKONOVÝMI PROUŽKY
 • VYRÁBĚNA V BARVÁCH  ČAKER
 • NÁDHERNÝ MODERNÍ DESIGN
 • ZAMILUJETE SE PŘI PRVNÍM DOUŠKU

PÉČE O i9 LÁHEV

láhev pravidelně (min. 1x týdně) naplňte teplou vodou s trochou octa (0,5dcl). Po 10 minutách důkladně vymyjte i9 kartáčem (popř. jiným kartáčem, kterým se dostanete i k záhybům pod hrdlem).

Kartáčem očitěte též uzávěr (ten mořno též vyvařit). Nakonec láhev vypláchněte čistou teplou vodou.

Vnější povrch i9 láhve čistěte pouze čistou vodou. Při čištění nepoužívejte čisticí prostředky, které obsahují alkohol nebo jiná abrazivní rozpouštědla, která by mohla poškodit nebo odlepit informační štítek z láhve.

Láhev nemyjte v myčce na nádobí.

Nikdy láhev nechytejte za poutko uzávěru.

i9 láhve mají ochranné silikonové proužky, které ale nezaručí jejich nerozbitnost. Na rozbité láhve se záruka nevztahuje. V případě rozbití láhve Vám poskytneme speciální podmínky pro její náhradu za láhev novou.

Při správné péči Vám láhev bude velmi dlouho sloužit, účinnost štítku v čase nijak neslábne a na jeho funkci poskytuje výrobce doživotní záruku.

Doplňkové parametry

Kategorie: ÚPRAVA VODY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: